Hlasování

Po odeslání vám na zadaný e-mail přijde zpráva, kterou je pro započítání hlasu nutné potvrdit.

Zavřít hlasování
 
Stážujeme.cz - zpět na hlavní stranu Evropská komise
Jaké zkušenosti s pracovní stáží mají ostatní? Jak můžu získat praktickou stáž Erasmus+? Chci se zapojit do soutěže o eurovíkend!
 

O programu Erasmus+

Pracovní (praktické) stáže jsou součástí Erasmus+, sedmiletého programupro vzdělávání, odbornou přípravu, mládež a sport, který od ledna 2014 navazuje a zastřešuje dlouholetou tradici programů Comenius, Erasmus, Erasmus Mundus, Leonardo da Vinci, Grundtvig a Mládež v akci. Cílem programu Erasmus+ je zlepšit dovednosti a uplatitelnost mladých lidí na trhu práce, přispět k modernizaci vzdělávání, odborné přípravy a systémů práce s mládeží.

V roce 2017 slaví program Erasmus 30 let své existence, díky tomu máte možnost zapojit se do dění ve společnosti, ať už je to dobrovolná činnost, účast na školení, výměnném programu nebo třeba tím, že se necháte inspirovat dobrým nápadem.

Finanční podporu na studium, stáž, práci či dobrovolnickou činnost v zahraničí mohou získat 4 miliony osob: 2 miliony vysokoškolských studentů, 650 000 žáků odborných škol a učňů, 800 000 učitelů základních a vysokých škol, mistrů a vychovatelů a pracovníků s mládeží a přes 500 000 lidí, kteří vycestují do zahraničí na výměnu mladých či jako dobrovolníci. V programu je na ně vyčleněný rozpočet ve výši 14,7 miliardy EUR, což je o 40 % více než u původních programů.

Více informací o programu Erasmus+ naleznete na webových stránkách Evropské komise.

Chcete se o stážích a programu Erasmus+ dozvědět více?

Další informace se dozvíte na následujících internetových stránkách, případně se můžete obrátit na zástupce těchto institucí.

Kontakt

V případě jakéhokoli dotazu k soutěži nebo pracovním stážím nás můžete kontaktovat na e-mailové adrese info@stazujeme.cz.

Stážujeme.cz na Facebooku

Sledujte nás na našem facebookovém profilu a nenechte si ujít nové soutěžní příspěvky a také rady a zkušenosti současných i bývalých stážistů.


30 let programu Erasmus
Sledujte nás na našem facebookovém profilu a nenechte si ujít nové soutěžní příspěvky a také rady a zkušenosti současných i bývalých stážistů.

(C) Zastoupení Evropské komise v České republice 2017.
Všechna práva vyhrazena