Hlasování

Po odeslání vám na zadaný e-mail přijde zpráva, kterou je pro započítání hlasu nutné potvrdit.

Zavřít hlasování
 
Stážujeme.cz - zpět na hlavní stranu Evropská komise
Jaké zkušenosti s pracovní stáží mají ostatní? Jak můžu získat praktickou stáž Erasmus+? Chci se zapojit do soutěže o eurovíkend!
 

O zahraničních pracovních stážích programu Erasmus+

Co je to pracovní (praktická) stáž v rámci programu Erasmus+?

Jde o několikadenní až několikaměsíční pracovní pobyt ve vybrané firmě v jedné z programových zemí (mezi které patří členské státy EU a další partnerské země), financovaný z programu Erasmus+. Účelem je, spíše než si přivydělat, získat neocenitelné zkušenosti a zvýšit svou kvalifikaci a atraktivitu na pracovním trhu. Proto bývají stáže převážně neplacené, nicméně stážista od Evropské unie dostává po dobu pobytu příspěvek na zvýšené životní náklady v zahraničí.

Proč vyrazit na pracovní stáž v rámci programu Erasmus+?

Jednoduše řečeno proto, abyste zvýšili své šance na trhu práce.

Kam lze na pracovní stáž v rámci programu Erasmus+ vyrazit?

Co očekavájí od pracovních stáží v zahraničí studenti?

Z průzkumu Zastoupení Evropské komise pro Českou republiku na vzorku 150 studentů ve věku 17 až 30 let vyplynulo, že od pracovních stáží očekávají především zlepšení svých jazykových schopností a zvýšení šancí na pracovním trhu.

Proč vyrazit na pracovní stáž

Stáhněte si brožuru o zahraničních praktických stážích v programu Erasmus+ 

Kontakt

V případě jakéhokoli dotazu k soutěži nebo pracovním stážím nás můžete kontaktovat na e-mailové adrese info@stazujeme.cz.

Stážujeme.cz na Facebooku

Sledujte nás na našem facebookovém profilu a nenechte si ujít nové soutěžní příspěvky a také rady a zkušenosti současných i bývalých stážistů.


30 let programu Erasmus
Sledujte nás na našem facebookovém profilu a nenechte si ujít nové soutěžní příspěvky a také rady a zkušenosti současných i bývalých stážistů.

(C) Zastoupení Evropské komise v České republice 2017.
Všechna práva vyhrazena